Klub malega nogometa Tomaž Šic bar, ki prvenstvene tekme igra v ljutomerski dvorani ŠIC, je bil v soboto, 2. septembra 2017, gostitelj Dneva slovenskega futsala. V dopoldanskem in popoldanskem času so se v prleški prestolnici izobraževali sodniki, delegati, trenerji in časomerilci, zvečer pa je bila odigrana tekma slovenskega super pokala v futsalu. Pred okrog 350 gledalci sta se merili ekipi iz Maribora in Litije, slavili pa so Litijani z 1:0.
Zakon o dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij (ZDSMA), ureja ukrepe za zagotovitev dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij zavezancev po tem zakonu za vse uporabnike, zlasti za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti. Ta zakon se uporablja za državne organe, organe samoupravnih lokalnih skupnosti in osebe javnega prava
Spletna stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke, za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti.
Za več informacij si preberite Politika piškotkov.